BIFF STROGANOFF M/RIS
480 gr
Ferdig tradisjonell Biff Stroganoff med ris. Serveres gjerne med en frisk salat og godt brød. Rask og enkel middag. Varmes i micro.
Varenummer: 3249067 | EPD-nummer: 3249067 | GTIN: 07035620053184
Varenummer: 3249067
EPD-nummer: 3249067
GTIN: 07035620053184
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FERSK & FERDIG
148 produkter i databasen
Ingredienser
Gryte 62 % [storfekjøtt 37 % (opprinnelse: Norge/Tyskland), vann, løk 12 %, sjampinjong 7 %, paprika 5 %, tomat 5 %, hvetemel, smør, crème fraîche, naturlig aroma, salt, sukker], kokt basmatiris 38 %. Pakket i beskyttende atmosfære. Allergen-ingredienser: HVETEMEL, SMØR, CRÈME FRAÎCHE
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 493 kJ/ 117 kcal |
| Fett | 3,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,00 g |
| Karbohydrat | 13,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,40 g |
| Kostfiber | 1,10 g |
| Protein | 7,70 g |
| Salt | 0,53 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Ferske kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 3249067 |
| EPD-nummer | 3249067 |
| GTIN | 07035620053184 |
| GTIN2 | 27035620067901 |
| GTIN3 | 47035620093355 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 23 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 12 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















