BURGEROST M/CHEDDAR LA VACHE QUI RIT
0.2 kg
En skivet smelteost som passer ypperlig til toast, sandwich og burger. Osteskivene er foliert
Varenummer: 2391654 | EPD-nummer: 2391654 | GTIN: 03073780450461
Varenummer: 2391654
EPD-nummer: 2391654
GTIN: 03073780450461
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: PACKERS BRAND
1808 produkter i databasen
Ingredienser
Smelteost med Cheddar (F40+) - 10 skiver||Rehydrert skummetmelk, oster (hvorav Cheddar 25%), smør, melkeprotein, mikrobiell løpe, smeltesalter ( E340, E451, E331, E339), aromaer, salt, fargestoff E160c. Pakket i beskyttende atmosfære. Allergen-ingredienser: SKUMMETMELK, SKUMMETMELK, CHEDDAR, SMØR, MELKEPROTEIN
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 060 kJ/ 255 kcal |
| Fett | 19,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 12,50 g |
| Karbohydrat | 5,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 5,50 g |
| Protein | 15,50 g |
| Salt | 2,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | Behandlet ost |
| Varenummer | 2391654 |
| EPD-nummer | 2391654 |
| GTIN | 03073780450461 |
| GTIN2 | 03073781152364 |
| GTIN3 | 83073781152360 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 8 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 265 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















