BURGEROST SKIVET M/CHEDDAR
200 gr
Eldorado Burgerost med cheddar er en fast smelteost som passer fint til burger, toast og på brødskiven. Osteskivene er foliert.
Varenummer: 3334687 | EPD-nummer: 3334687 | GTIN: 07035620057984
Varenummer: 3334687
EPD-nummer: 3334687
GTIN: 07035620057984
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Ost 43 %, skummetmelk-konsentrat, cheddar (melk) 15 %, smør, smeltesalt E452, fargestoff (E160a, E160c), salt, surhetsregulerende middel (E500, E270). ||Pakket i beskyttende atmosfære. Allergen-ingredienser: OST, SKUMMETMELK, MELK, SMØR,
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 088 kJ/ 261 kcal |
| Fett | 17,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 11,00 g |
| Karbohydrat | 8,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 8,00 g |
| Protein | 19,00 g |
| Salt | 2,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Østerrike |
| Opphavsland | Østerrike |
| Varegruppe | Behandlet ost |
| Varenummer | 3334687 |
| EPD-nummer | 3334687 |
| GTIN | 07035620057984 |
| GTIN2 | 27035620080832 |
| GTIN3 | 47035620102699 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 8 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 270 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















