CARBONARA
350 gr
Ferdig Carbonara inspirert fra det italienske kjøkken. Rask og enkel middag. Varmes i micro.
Varenummer: 3241031 | EPD-nummer: 3241031 | GTIN: 07035620052996
Varenummer: 3241031
EPD-nummer: 3241031
GTIN: 07035620052996
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FERSK & FERDIG
148 produkter i databasen
Ingredienser
Penne 36 % [durumhvete, vann, egg], vann, proteinredusert fløte 24 % [inkl. emulgator E472e, stabilisator (E412, E415)], stekt bacon 7 % [sideflesk av svin 91 %, vann, salt, stabilisator (E450, E451), dekstrose, antioksidant E301, potetfiber, konserveringsmiddel E250], ostepulver 2 % [tørket ost, mysepulver, emulgerende salt E339ii], eggeplomme 2 %, modifisert stivelse, salt, sukker, krydder, surhetsregulerende middel E330. Kan inneholde spor av: lupin, sennep, soya. Pakket i beskyttende atmosfære. Allergen-ingredienser: DURUMHVETE, EGG, FLØTE, OST, MYSEPULVER, EGGEPLOMME, LUPIN, SENNEP, SOYA
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Lupin, Sennep og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 691 kJ/ 165 kcal |
| Fett | 10,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,90 g |
| Karbohydrat | 13,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,60 g |
| Kostfiber | 0,03 g |
| Protein | 5,30 g |
| Salt | 0,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Ferske kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 3241031 |
| EPD-nummer | 3241031 |
| GTIN | 07035620052996 |
| GTIN2 | 27035620074688 |
| GTIN3 | 47035620095113 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 27 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 14 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















