CENTER SJOKOLADE 2,2KG LØSVEKT
2.2 kg
Sjokoladebiter med karamellfyll.
Varenummer: 4424560 | EPD-nummer: 4424560 | GTIN: 07330869139683
Varenummer: 4424560
EPD-nummer: 4424560
GTIN: 07330869139683
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: SNOP
184 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, glukosesirup, kakaosmør, vegetabilsk fett (palme, shea), helmelkpulver, kakaomasse, skummetmelkpulver, mysepulver, salt, aromaer (bl.a. vanillin), emulgator E322 (soyalecitin). Kan inneholde spor av nøtter. Melkesjokoladen inneholder også andre vegetabilske fettstoffer enn kakaosmør og minst 25 % kakaotørrstoff. Allergen-ingredienser: HELMELKPULVER, SKUMMETMELKPULVER, SOYALECITIN
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Valnøtter, Pistasjnøtter, Pekannøtter, Paranøtter, Mandel, Makadamianøtter, Hasselnøtter, Cashewnøtter)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 022 kJ/ 481 kcal |
| Fett | 23,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 14,00 g |
| Karbohydrat | 63,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 48,00 g |
| Protein | 4,10 g |
| Salt | 0,42 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Sverige |
| Opphavsland | Sverige |
| Varegruppe | Sjokolade eller sjokoladeerstatning |
| Varenummer | 4424560 |
| EPD-nummer | 4424560 |
| GTIN | 07330869139683 |
| GTIN2 | 07330869139683 |
| GTIN3 | 37330869139684 |
| Opprettet dato | 07.01.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















