EDAMAME SOYABØNNER U/SKALL
400 gr
.Edamame soyabønner uten skall. Perfekt i wok og bowls.
Varenummer: 3333291 | EPD-nummer: 3333291 | GTIN: 07035620058080
Varenummer: 3333291
EPD-nummer: 3333291
GTIN: 07035620058080
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Mukimame/soyabønner Allergen-ingredienser: SOYABØNNER
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 546 kJ/ 130 kcal |
| Fett | 6,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,72 g |
| Karbohydrat | 4,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,70 g |
| Kostfiber | 5,10 g |
| Protein | 10,90 g |
| Salt | 0,02 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Kina |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Frosne grønnsaker |
| Varenummer | 3333291 |
| EPD-nummer | 3333291 |
| GTIN | 07035620058080 |
| GTIN2 | 27035620080702 |
| GTIN3 | 47035620102163 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -23 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















