EGG FRITTGÅENDE S/M
18 stk
Egg fra frittgående høns Størrelse small-medium 52-63G
Varenummer: 3241635 | EPD-nummer: 3241635 | GTIN: 07035620053573
Varenummer: 3241635
EPD-nummer: 3241635
GTIN: 07035620053573
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FIRST PRICE
916 produkter i databasen
Ingredienser
Ingredienser: Egg fra innendørs frittgående høner|| Allergen-ingredienser: EGG
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 618 kJ/ 149 kcal |
| Fett | 10,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,00 g |
| - Enumettede fettsyrer | 4,00 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 2,10 g |
| Karbohydrat | 0,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,30 g |
| Protein | 13,00 g |
| Salt | 0,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Ferske egg |
| Varenummer | 3241635 |
| EPD-nummer | 3241635 |
| GTIN | 07035620053573 |
| GTIN2 | 27035620075890 |
| GTIN3 | 47035620093393 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 24 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 17 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















