EGG GLAZE SPRAY FRA FRITTG. HØNS
338 ml
Bakeglans laget av pasteuriserte hele egg fra frittgående høns. Produktet sprayes på bakverk før steking for en skinnende overflate. Kaker og bakverk vil se mer appetittvekkende ut med Bakeglans samtidig som du sparer tid.
Varenummer: 3317286 | EPD-nummer: 3317286 | GTIN: 07052660108209
Varenummer: 3317286
EPD-nummer: 3317286
GTIN: 07052660108209
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: PACKERS BRAND
1808 produkter i databasen
Ingredienser
Heleggmasse 50 %, vann, etanol, konserveringsmiddel E210. Pakket i beskyttende atmosfære. Advarsel: Trykkbeholder skal beskyttes mot sollys og må ikke utsettes for temperatur over 50 °C. Må ikke punkteres eller brennes, selv ikke når den er tom. Allergen-ingredienser: HELEGGMASSE
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 290 kJ/ 70 kcal |
| Fett | 5,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,50 g |
| - Enumettede fettsyrer | 2,10 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 0,60 g |
| Karbohydrat | 0,20 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,20 g |
| Protein | 6,00 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Baketilbehør |
| Varenummer | 3317286 |
| EPD-nummer | 3317286 |
| GTIN | 07052660108209 |
| GTIN2 | 07052661108208 |
| GTIN3 | 07052662108207 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 450 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















