FISKEBURGER 80% TORSK&HYSE
480 gr
4 stk fiskeburgere av torsk og hyse, 80 % fisk
Varenummer: 3225125 | EPD-nummer: 3225125 | GTIN: 07035620050541
Varenummer: 3225125
EPD-nummer: 3225125
GTIN: 07035620050541
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FISKEMANNEN
312 produkter i databasen
Ingredienser
Fisk 80 % [torsk 60 %, hyse 40 %], vann, rapsolje, tapiokastivelse, løk, salt, sukker, gjærekstrakt, hvitløk, dekstrose, allehånde, koriander, krydderekstrakt, løpstikke, aroma, fermentert dekstrose. Kan inneholde spor av melk. Pakket i beskyttende atmosfære. Fangstområde fisk: Nordøstlige Atlanterhavet, FAO 27. Fiskebein kan forekomme selv om beinfritt fiskeråstoff benyttes. Allergen-ingredienser: FISK, MELK
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 596 kJ/ 143 kcal |
| Fett | 7,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,50 g |
| - Enumettede fettsyrer | 4,40 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 2,00 g |
| Karbohydrat | 5,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,70 g |
| - Stivelse | 4,30 g |
| Protein | 14,20 g |
| Salt | 1,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Lagringsstabil fisk |
| Varenummer | 3225125 |
| EPD-nummer | 3225125 |
| GTIN | 07035620050541 |
| GTIN2 | 27035620068953 |
| GTIN3 | 47035620088979 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 42 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 22 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















