FISKEKAKER HJERTE
960 gr
Hjerteformede fiskekaker, 60% fisk
Varenummer: 3244985 | EPD-nummer: 3244985 | GTIN: 07035620052354
Varenummer: 3244985
EPD-nummer: 3244985
GTIN: 07035620052354
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FISKEMANNEN
312 produkter i databasen
Ingredienser
Fisk* 60 % (torsk (Gadus morhua), hyse (Melanogrammus aeglefinus), sei (Pollachius virens)), vann, tapiokastivelse, rapsolje, dekstrose (mais), salt, løk, sukker, gjærekstrakt, krydderekstrakt (pepper, muskatblomme), allehånde, hvitløk, koriander, løpstikke, fermentert dekstrose. Kan inneholde spor av melk. Fangstområde fisk: Nordøstlige Atlanterhavet (FAO 27). *Andel torsk, sei og/eller hyse avhenger av råstofftilgang. Vi gjør vårt beste for å sikre et at dette er et beinfritt produkt, men dessverre kan små bein forekomme. Pakket i beskyttende atmosfære. Allergen-ingredienser: FISK, TORSK, HYSE, SEI
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 491 kJ/ 117 kcal |
| Fett | 3,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,30 g |
| Karbohydrat | 9,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,30 g |
| - Stivelse | 9,40 g |
| Protein | 10,90 g |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Lagringsstabil fisk |
| Varenummer | 3244985 |
| EPD-nummer | 3244985 |
| GTIN | 07035620052354 |
| GTIN2 | 27035620073148 |
| GTIN3 | 47035620093201 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 42 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 22 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















