FRUKT MÜSLI
1 kg
En musli med fullkorn av havre hvete og rug rosiner og cornflakes. Passer godt til frokost lunsj og kvelds eller som et mellommåltid..
Varenummer: 264069 | EPD-nummer: 264069 | GTIN: 07311041013427
Varenummer: 264069
EPD-nummer: 264069
GTIN: 07311041013427
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FIRST PRICE
916 produkter i databasen
Ingredienser
Fullkornflak av havre (42 %), fullkornflak av hvete (27 %), rosiner (7 %), fullkornflak av rug (6 %), cornflakes [mais, sukker, salt, byggmalt, emulgator (E322)], linfrø, solsikkefrø, bananchips [banan, kokosolje, sukker] og risflak [ris, sukker, salt, byggmalt, emulgator (E322)]. Fruktinnhold 10 %. Kan inneholde spor av peanøtter, nøtter, soya, melk, sesamfrø, sennep og lupiner. Allergen-ingredienser: HAVRE, HVETE, RUG, BYGGMALT, PEANØTTER, NØTTER, SOYA, MELK, SESAMFRØ, SENNEP, LUPINER
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete, Havre |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Rug, Hvete, Havre |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Spelt, Kamut), Nøtter (Valnøtter, Pistasjnøtter, Pekannøtter, Paranøtter, Mandel, Makadamianøtter, Hasselnøtter, Cashewnøtter), Lupin, Sesamfrø, Sennep, Melk, Soya og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 551 kJ/ 369 kcal |
| Fett | 7,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 1,80 g |
| Karbohydrat | 57,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 6,20 g |
| - Stivelse | 51,50 g |
| Kostfiber | 10,20 g |
| Protein | 12,00 g |
| Salt | 0,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | Konsumklare eller varme frokostblandinger |
| Varenummer | 264069 |
| EPD-nummer | 264069 |
| GTIN | 07311041013427 |
| GTIN2 | 27311041013421 |
| GTIN3 | 67311041013429 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















