FRUKTCOCKTAIL I LAKE
2950 gr
En velsmakende fruktblanding av fersken, pære, ananas, drue og cocktailbær. Fruktcocktail er klar til bruk, og med litt nypisket krem, vaniljeis eller yoghurt, så har man en deilig dessert på 1-2-3!
Varenummer: 607796 | EPD-nummer: 607796 | GTIN: 07311040691619
Varenummer: 607796
EPD-nummer: 607796
GTIN: 07311040691619
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, fersken (26 %), pære (23 %), sukker, drue (5 %), ananas (4 %) og kirsebær (1,5 %) (inneholder fargestoff E127).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 255 kJ/ 60 kcal |
| Fett | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 14,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 14,10 g |
| - Stivelse | 0,60 g |
| Protein | 0,30 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Kina |
| Opphavsland | Kina |
| Varegruppe | Lagringsstabil frukt |
| Varenummer | 607796 |
| EPD-nummer | 607796 |
| GTIN | 07311040691619 |
| GTIN2 | 17311040691616 |
| GTIN3 | 67310040691614 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















