GUA BAO KIT M/STEAM BUNS&KRYDRET RIBBE
650 gr
Jacobs Utvalgte Gua Bao kit er en spennende asiatisk rett med mye god smak. Kitet består av 6 stk håndlagde steam buns, 300g langtidskokt ribbe uten svor med five spice krydder og en pose med teriyakisaus. Dette kitet inneholder rikelig med mat til 2 personer.
Varenummer: 3353422 | EPD-nummer: 3353422 | GTIN: 07035620057199
Varenummer: 3353422
EPD-nummer: 3353422
GTIN: 07035620057199
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: JACOBS UTVALGTE
606 produkter i databasen
Ingredienser
Dampede steam buns 46 % [hvetemel, sukker, bakepulver, salt, tørrgjær, pepper], svin sideflesk 40 %, teriyakisaus [sukker, vann, eddik, soyasaus (vann, soya, hvete, salt), sviskejuicekonsentrat, modifisert stivelse E1442, krydderekstrakt, salt, løkekstrakt, krydder, konserveringsmiddel (E211, E202)], vann, krydder [koriander, kanel, fennikel, anis, ingefær, nellik, pepper, szechuan pepper], salt, surhetsregulerende middel (E331, E500), konserveringsmiddel E262, aroma.|||| Allergen-ingredienser: HVETEMEL, SOYA, HVETE
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 303 kJ/ 311 kcal |
| Fett | 14,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,00 g |
| Karbohydrat | 36,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 8,80 g |
| Protein | 11,00 g |
| Salt | 1,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Frosne kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 3353422 |
| EPD-nummer | 3353422 |
| GTIN | 07035620057199 |
| GTIN2 | 27035620080634 |
| GTIN3 | 47035620104099 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -23 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















