GULROTKAKE 2 KAKER X 40 BITER
4 kg
Saftig og god gulrotkake med ostekrem og valnøtter. Ferdi oppskåret i 40 små kakestykker.
Varenummer: 3089372 | EPD-nummer: 3089372 | GTIN: 27035620034477
Varenummer: 3089372
EPD-nummer: 3089372
GTIN: 27035620034477
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: PACKERS BRAND
1808 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, smør (melk), egg, kremost (melk), youghurt (melk), hvetestivelse, revet kokos, fettredusert kakaopulver, vegetabilsk fett (kokos), mysepulver (melk), modifisert stivelse, rapsolje, vann, gulrot 38%, valnøtter, hevemiddel (E450, E500), muskatnøtt, kanel, tørket glukosesirup, salt, fortykningsmiddel (E415, E440, E460), risstivelse, melkeprotein, emulgator (E475, E471, E477, E472b), konserveringsmiddel (E202, E211), surhetsregulerende middel E330, farge (E100 E120), aroma. ||||Kan innehold spor av andre nøtter, soya, sennep, sesamfrø og lupin. Allergen-ingredienser: MELK, EGG, HVETESTIVELSE, VALNØTTER, MELKEPROTEIN
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Valnøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Valnøtter |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Mandel, Hasselnøtter), Lupin, Sesamfrø, Sennep og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 822 kJ/ 439 kcal |
| Fett | 35,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,70 g |
| Karbohydrat | 21,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 15,00 g |
| - Stivelse | 6,00 g |
| Protein | 10,00 g |
| Salt | 0,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Frossent brød |
| Varenummer | 3089372 |
| EPD-nummer | 3089372 |
| GTIN | 27035620034477 |
| GTIN2 | 27035620034477 |
| GTIN3 | 47035620044500 |
| Opprettet dato | 07.01.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -23 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 270 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















