KJEKS M/SITRONKREM 500G FP
500 gr
Sprø kjeks med deilig krem med sitronsmak.
Varenummer: 867663 | EPD-nummer: 867663 | GTIN: 07311041022672
Varenummer: 867663
EPD-nummer: 867663
GTIN: 07311041022672
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FIRST PRICE
916 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetemel, sukker, vegetabilsk olje (kokos), maisstivelse, glukosesirup, melkepulver, salt, hevemiddel (E500, E450, E503), emulgator E322 (soyalecitin), aroma (etylvanillin, sitron) og fargestoff E101. Kan inneholde spor av egg, sesam og sulfitt. Allergen-ingredienser: HVETEMEL, MELKEPULVER, SOYALECITIN, EGG, SESAM, SULFITT
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Egg, Sesamfrø og Svoveldioksid eller sulfitter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 984 kJ/ 471 kcal |
| Fett | 13,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 11,90 g |
| Karbohydrat | 79,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 22,30 g |
| - Stivelse | 57,10 g |
| Kostfiber | 2,20 g |
| Protein | 6,30 g |
| Salt | 0,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyrkia |
| Opphavsland | Tyrkia |
| Varegruppe | Søte kjeks eller småkaker |
| Varenummer | 867663 |
| EPD-nummer | 867663 |
| GTIN | 07311041022672 |
| GTIN2 | 37311041022673 |
| GTIN3 | 67311041022674 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















