KOKESJOKOLADE MØRK
100 gr
Mørk kokesjokolade som passer perfekt til baking.
Varenummer: 3101037 | EPD-nummer: 3101037 | GTIN: 07035620022357
Varenummer: 3101037
EPD-nummer: 3101037
GTIN: 07035620022357
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, kakaomasse, kakaosmør, helmelkpulver, emulgator E322, aroma. Kan inneholde spor av bygg, hvete, mandler og hasselnøtter. Inneholder minst 44 % kakaotørrstoff. Opprinnelsesland for råvarene avviker fra produksjonslandet. Allergen-ingredienser: HELMELKPULVER, BYGG, HVETE, MANDLER, HASSELNØTTER.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Bygg, Hvete) og Nøtter (Mandel, Hasselnøtter)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 135 kJ/ 511 kcal |
| Fett | 27,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 11,00 g |
| Karbohydrat | 58,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 56,00 g |
| - Stivelse | 2,00 g |
| Kostfiber | 6,20 g |
| Protein | 5,90 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Opphavsland | Frankrike |
| Varegruppe | Kaffe og te |
| Varenummer | 3101037 |
| EPD-nummer | 3101037 |
| GTIN | 07035620022357 |
| GTIN2 | 27035620029671 |
| GTIN3 | 47035620035430 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 540 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















