KOKESJOKOLADE MØRK
100 gr
Mørk kokesjokolade som passer perfekt til baking
Varenummer: 3332855 | EPD-nummer: 3332855 | GTIN: 07035620055980
Varenummer: 3332855
EPD-nummer: 3332855
GTIN: 07035620055980
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Kakaomasse*, sukker, kakaosmør*, emulgator E322/lecitiner, aroma. Kan inneholde spor av melk, gluten, egg, soya, peanøtter og nøtter. *Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org. Kakaotørrstoff i sjokoladen: Minimum 55 %.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Hvete), Nøtter (Mandel, Hasselnøtter), Melk, Soya, Peanøtter og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 210 kJ/ 530 kcal |
| Fett | 32,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 20,00 g |
| Karbohydrat | 49,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 45,50 g |
| Kostfiber | 8,20 g |
| Protein | 7,50 g |
| Salt | 0,01 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Spania |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Kaffe og te |
| Varenummer | 3332855 |
| EPD-nummer | 3332855 |
| GTIN | 07035620055980 |
| GTIN2 | 27035620079768 |
| GTIN3 | 47035620101944 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 240 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















