KOKOSMASSE
250 gr
Finrevet kokosmasse tilpasset det norske kjøkkenet. Kokosmasse består av ren, tørket kokos som brukes til kaker, baking og frokostblandinger. Det kan også brukes til å lage eget kokossmør.
Varenummer: 3196466 | EPD-nummer: 3196466 | GTIN: 07035620036934
Varenummer: 3196466
EPD-nummer: 3196466
GTIN: 07035620036934
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Tørket og finhakket kokosmasse. Kan inneholde spor av peanøtter og nøtter. Allergen-ingredienser: PEANØTTER, NØTTER
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Valnøtter, Pistasjnøtter, Pekannøtter, Paranøtter, Mandel, Makadamianøtter, Hasselnøtter, Cashewnøtter) og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 743 kJ/ 666 kcal |
| Fett | 64,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 57,20 g |
| - Enumettede fettsyrer | 2,70 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 0,70 g |
| Karbohydrat | 6,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 6,40 g |
| Kostfiber | 16,30 g |
| Protein | 6,90 g |
| Salt | 0,10 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Nøtter og frø |
| Varenummer | 3196466 |
| EPD-nummer | 3196466 |
| GTIN | 07035620036934 |
| GTIN2 | 27035620048542 |
| GTIN3 | 47035620054479 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















