KYLLINGVINGER NATURELL
1.2 kg
Naturelle kyllingvinger som kan krydres eller marineres etter eget ønske. Kyllingvinger er godt og populært både som snacks og til middag. Serveres gjerne med aioli, ovnsbakte poteter og grønn salat.
Varenummer: 3364643 | EPD-nummer: 3364643 | GTIN: 02351826000001
Varenummer: 3364643
EPD-nummer: 3364643
GTIN: 02351826000001
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FOLKETS
522 produkter i databasen
Ingredienser
Kyllingvinger (opprinnelse: Norge).
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 861 kJ/ 207 kcal |
| Fett | 15,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,10 g |
| - Enumettede fettsyrer | 5,90 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 3,60 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 18,00 g |
| Salt | 0,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 3364643 |
| EPD-nummer | 3364643 |
| GTIN | 02351826000001 |
| GTIN2 | 97035620022046 |
| GTIN3 | 97035620021964 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -23 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 180 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















