LUNSJKAKER
500 gr
Saftige og ferdigstekte lunsjkaker, men biter av gulrot, erter og mais. Perfekte for til lunsj, middag eller kveldsmat.
Varenummer: 3174539 | EPD-nummer: 3174539 | GTIN: 07035620041600
Varenummer: 3174539
EPD-nummer: 3174539
GTIN: 07035620041600
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FOLKETS
522 produkter i databasen
Ingredienser
Svinekjøtt 59 % (opprinnelse: Norge), vann, grønnsaksblanding15 % [gulrot, mais, erter], potetmel, skummetmelk, salt, bambusfiber, myseproteinkonsentrat (melk), mysepulver (melk), antioksidant E331, muskat, pepper. Pakket i beskyttende atmosfære. Allergen-ingredienser: SKUMMETMELK, MELK
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 051 kJ/ 253 kcal |
| Fett | 19,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 7,10 g |
| Karbohydrat | 8,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,90 g |
| - Stivelse | 6,40 g |
| Kostfiber | 2,10 g |
| Protein | 11,20 g |
| Salt | 1,55 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Ferske kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 3174539 |
| EPD-nummer | 3174539 |
| GTIN | 07035620041600 |
| GTIN2 | 27035620058565 |
| GTIN3 | 47035620075610 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 32 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 17 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















