LASAGNE BOLOGNESE 3KG
3 kg
Klassisk lasagne bolognese med fem lag pastaplater. Toppet med revet Ementalerost. Klar til steking, og serveres gjerne med blandet grønn salat og godt brød.
Varenummer: 2484111 | EPD-nummer: 2484111 | GTIN: 03329630081096
Varenummer: 2484111
EPD-nummer: 2484111
GTIN: 03329630081096
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: PACKERS BRAND
1808 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, storfekjøtt 14,8 % (opprinnelse: Frankrike), durumhvete-semule, trippelkonsentrert tomatpure, ost 5 % [pasteurisert kumelk, salt, starterkultur, vegetarisk løpe], løk, sopp, skummetmelkpulver, rapsolje, modifisert stivelse (fortykningsmiddel E1422), vegetabilske proteiner [hvetegluten, hvetemel, favabønnerfiber], hvetemel, stivelse, salt, hvitløk, urter, sukker, krydder. Kan inneholde spor av egg, fisk, soya og sennep. Allergen-ingredienser: DURUMHVETE, OST, KUMELK, SKUMMETMELKPULVER, HVETEGLUTEN, HVETEMEL, EGG, FISK, SOYA, SENNEP
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Sennep, Soya, Fisk og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 565 kJ/ 135 kcal |
| Fett | 5,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,80 g |
| Karbohydrat | 13,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,00 g |
| Kostfiber | 1,00 g |
| Protein | 7,30 g |
| Salt | 0,78 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Lagringstabile kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 2484111 |
| EPD-nummer | 2484111 |
| GTIN | 03329630081096 |
| GTIN2 | 03329630081096 |
| GTIN3 | 03329631901805 |
| Opprettet dato | 07.01.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -23 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 547 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















