LASAGNE
300 gr
Ferdig smakfull lasagne med pastaplater, storfekjøtt og ostesaus. Rask og enkel middag. Varmes i micro.
Varenummer: 3245503 | EPD-nummer: 3245503 | GTIN: 07035620052521
Varenummer: 3245503
EPD-nummer: 3245503
GTIN: 07035620052521
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FERSK & FERDIG
148 produkter i databasen
Ingredienser
Pastaplater (opprinnelse: Italia) 24 % [vann, durumhvetemel], vann, storfekjøtt 17 % (opprinnelse: Norge/Tyskland), tomat 10 %, hvetemel, margarin [rapsolje, fullherdet kokos- og rapsolje, vann, kokosolje, skummetmelk, salt, emulgator (E322 (soya), E471), aroma], revet ost 4 % [ost, potetmel], fløte 4 % [inkl. emulgator E472e, stabilisator (E412, E415)], løk, sukker, hvitløk, salt, basilikum, dekstrose, oregano, pepper, løpstikke. Kan inneholde spor av egg. Pakket i beskyttende atmosfære. Allergen-ingredienser: DURUMHVETEMEL, HVETEMEL, SKUMMETMELK, SOYA, OST, FLØTE, EGG.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 792 kJ/ 189 kcal |
| Fett | 10,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,50 g |
| Karbohydrat | 16,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,90 g |
| Kostfiber | 1,40 g |
| Protein | 7,80 g |
| Salt | 0,77 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Ferske kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 3245503 |
| EPD-nummer | 3245503 |
| GTIN | 07035620052521 |
| GTIN2 | 27035620074893 |
| GTIN3 | 47035620094680 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 28 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 15 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















