MAKRELLFILET
400 gr
Renskåret og fryst makrellfilet med skinn. Stekt makrell er alltid en klassiker, men makrellfilet er også godt i fiskegryter eller iform.
Varenummer: 868489 | EPD-nummer: 868489 | GTIN: 07311041007181
Varenummer: 868489
EPD-nummer: 868489
GTIN: 07311041007181
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FISKEMANNEN
312 produkter i databasen
Ingredienser
Renskåret makrell (Scomber scombrus) med skinn. Fangstområde: Nordøstlige Atlanterhavet (FAO 27). Enkelte bein kan forekomme. Allergen-ingredienser: MAKRELL
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Ja |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 904 kJ/ 218 kcal |
| Fett | 16,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,40 g |
| - Enumettede fettsyrer | 6,50 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 4,40 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Kostfiber | 0,80 g |
| Protein | 18,00 g |
| Salt | 0,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Frossen fisk |
| Varenummer | 868489 |
| EPD-nummer | 868489 |
| GTIN | 07311041007181 |
| GTIN2 | 27311041007185 |
| GTIN3 | 67311041007183 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -23 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















