MELKESJOKOLADE 200G
200 gr
Smaken av mild melkesjokolade. Kakao fra bærekraftige produsenter.
Varenummer: 3334307 | EPD-nummer: 3334307 | GTIN: 07035620054303
Varenummer: 3334307
EPD-nummer: 3334307
GTIN: 07035620054303
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FIRST PRICE
916 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, kakaosmør*, helmelkpulver, kakaomasse*, mysepulver, smørolje, emulgator E322/lecitiner, aroma. Kan inneholde spor av gluten, egg, soya, panøtter og nøtter. *Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org. Kakaotørrstoff i sjokoladen: Minst 30 %. Allergen-ingredienser: HELMELKPULVER, SMØROLJE, MYSEPULVER,
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Hvete), Nøtter (Mandel, Hasselnøtter), Soya, Peanøtter og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 300 kJ/ 551 kcal |
| Fett | 33,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 20,00 g |
| Karbohydrat | 57,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 57,00 g |
| Kostfiber | 1,60 g |
| Protein | 5,70 g |
| Salt | 0,23 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Spania |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Sjokolade eller sjokoladeerstatning |
| Varenummer | 3334307 |
| EPD-nummer | 3334307 |
| GTIN | 07035620054303 |
| GTIN2 | 27035620079973 |
| GTIN3 | 47035620102293 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 240 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















