MELLOMBAR SJOKOLADE&KRISP
138 gr
Seks mellombarer med sjokolade.
Varenummer: 3086725 | EPD-nummer: 3086725 | GTIN: 07035620026515
Varenummer: 3086725
EPD-nummer: 3086725
GTIN: 07035620026515
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Ekstrudert korn 18 % [hvetemel, rismel, sukker, dekstrose, hvetemalt- og byggmaltmel, salt], melkesjokolade 17 % [sukker, kakaosmør*, helmelkpulver, kakaomasse*, emulgator E322], glukosesirup, glukose-fruktosesirup, fullkornsflak av havre, ekstrudert korn med kakao [hvetemel, sukker, fettredusert kakaopulver*, hvetestivelse, byggmaltekstrakt], cornflakes [mais, byggmaltekstrakt], solsikkeolje, kakaomasse*, fuktighetsbevarende middel E422, honning, emulgator E322, salt. Kan inneholde spor av peanøtter, nøtter, sennep, lupiner, sesamfrø og soya. *Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org. Allergen-ingredienser: HVETEMEL, HVETEMALT, BYGGMALTMEL, HELMELKPULVER, HAVRE, HVETEMEL, HVETESTIVELSE, BYGGMALTEKSTRAKT, BYGGMALTEKSTRAKT
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete, Havre |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Bygg, Hvete, Havre |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Spelt, Rug, Kamut), Nøtter (Valnøtter, Pistasjnøtter, Pekannøtter, Paranøtter, Mandel, Makadamianøtter, Hasselnøtter, Cashewnøtter), Lupin, Sesamfrø, Sennep, Soya og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 756 kJ/ 417 kcal |
| Fett | 11,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,20 g |
| Karbohydrat | 69,70 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 26,90 g |
| - Sukkeralkoholer | 0,60 g |
| hvorav | |
| - Stivelse | 42,80 g |
| Kostfiber | 3,50 g |
| Protein | 6,80 g |
| Salt | 0,51 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 3086725 |
| EPD-nummer | 3086725 |
| GTIN | 07035620026515 |
| GTIN2 | 27035620033081 |
| GTIN3 | 47035620043039 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















