MINIBAGUETTER FINE HALVSTEKTE
300 gr
Halvstekte bagetter. Passer godt til alle brødmåltider eller som tilbehør til middag. Baguettene har god smak og en sprø stekeskorpe.
Varenummer: 3359973 | EPD-nummer: 3359973 | GTIN: 07035620061387
Varenummer: 3359973
EPD-nummer: 3359973
GTIN: 07035620061387
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetemel, vann, gjær, etylalkohol*, salt, fermentert hvetemel, maltet hvetemel, antioksidant E300. Kan inneholde spor av melk og sesamfrø. *Etylalkohol fordamper under steking. Pakket i beskyttende atmosfære. Allergen-ingredienser: HVETEMEL, HVETEMEL, MELK, SESAMFRØ
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Bygg, Rug, Havre), Sesamfrø og Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 030 kJ/ 243 kcal |
| Fett | 1,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,20 g |
| Karbohydrat | 49,80 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,90 g |
| - Stivelse | 45,90 g |
| Kostfiber | 2,60 g |
| Protein | 7,40 g |
| Salt | 1,23 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Opphavsland | Frankrike |
| Varegruppe | Lagringsstabilt brød |
| Varenummer | 3359973 |
| EPD-nummer | 3359973 |
| GTIN | 07035620061387 |
| GTIN2 | 27035620085059 |
| GTIN3 | 47035620108080 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 70 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 30 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















