MOZZARELLA STICKS AMERICAN DINER
250 gr
Sprø og fyldige ostepinner med smeltet mozarella. Spises gjerne sammen med noen av de andre produktene i American Diner serien.
Varenummer: 3437803 | EPD-nummer: 3437803 | GTIN: 07035620060519
Varenummer: 3437803
EPD-nummer: 3437803
GTIN: 07035620060519
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Mozzarella 50 % (melk), hvete, vann, rapsolje, modifisert hvetestivelse, rismel, hvetegluten, salt, gjær, stabilisator E461, karamellisert sukker, krydder, persille, gurkemeieekstrakt, fargestoff E160c. Kan inneholde spor av egg. Allergen-ingredienser: MELK, HVETE, HVETESTIVELSE, HVETEGLUTEN, EGG
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Bygg, Spelt, Rug, Kamut, Havre) og Egg
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 275 kJ/ 304 kcal |
| Fett | 16,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 9,10 g |
| - Enumettede fettsyrer | 6,70 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 0,80 g |
| Karbohydrat | 22,10 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,70 g |
| Kostfiber | 0,90 g |
| Protein | 16,10 g |
| Salt | 1,53 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Nederland |
| Opphavsland | Nederland |
| Varegruppe | Lagringstabile kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 3437803 |
| EPD-nummer | 3437803 |
| GTIN | 07035620060519 |
| GTIN2 | 27035620087121 |
| GTIN3 | 47035620110007 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -18 grader (C) |
| Temperatur, max. | -23 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 730 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















