OSTEBRETT TAPAS QUESO FORLASA
180 gr
Et ostebrett med fire ulike spanske tapasoster; Gran Capitan Semicurado, Gran Capitan Curado, Don Bernardo og El Ventero.
Varenummer: 4692620 | EPD-nummer: 4692620 | GTIN: 08411049026340
Varenummer: 4692620
EPD-nummer: 4692620
GTIN: 08411049026340
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: PACKERS BRAND
1808 produkter i databasen
Ingredienser
Gran Capitan Semicurado. Ingredienser: Pasteurisert kumelk (64% min), fåremelk (18% min), geitemelk (3% min), salt, animalsk løpe, konserveringsmiddel (lysozym fra egg), melkesyrekulturer. Konserveringsmiddel (i skorpen): E202 og E235. Spis ikke skorpen. ||Gran Capitan Curado. Ingredienser: Pasteurisert kumelk (45% min) og fåremelk (40% min), salt, animalsk løpe, konserveringsmiddel (lysozym fra egg), melkesyrekulturer. Konserveringsmiddel (i skorpen): E202 og E235. Spis ikke skorpen.||Don Bernardo. Ingredienser: Pasteurisert Manchego fåremelk, salt, konserveringsmiddel: lysozym (fra egg), melkesyrekultur, animalsk løpe. Konserveringsmiddel (skorpen): E202, E235. Spis ikke skorpen. ||El Ventero. Ingredienser: Pasteurisert melk fra geit (min. 40%), ku (min. 35%) og får (min. 10%), salt, animalsk løpe, melkesyrekultur. Allergen-ingredienser: KUMELK, FÅREMELK, GEITEMELK, EGG, MELK
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 757 kJ/ 424 kcal |
| Fett | 35,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 25,00 g |
| Karbohydrat | 1,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,20 g |
| - Stivelse | 0,40 g |
| Protein | 24,50 g |
| Salt | 1,75 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Spania |
| Opphavsland | Spania |
| Varegruppe | Behandlet ost |
| Varenummer | 4692620 |
| EPD-nummer | 4692620 |
| GTIN | 08411049026340 |
| GTIN2 | 08411049027644 |
| GTIN3 | 25709281010928 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 88 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 30 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















