PASTA M KYLLING OSTESAUS
350 gr
Pasta med kylling i en deilig ostesaus. Ferdigrett som varmes i micro.
Varenummer: 3246238 | EPD-nummer: 3246238 | GTIN: 07035620053535
Varenummer: 3246238
EPD-nummer: 3246238
GTIN: 07035620053535
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FERSK & FERDIG
148 produkter i databasen
Ingredienser
Vann, pasta 19 % [durumhvete, egg, vann, tomat, spinat, salt], kylling 15 % [kyllinglårkjøtt (opprinnelse: Norge), vann, modifisert maisstivelse, salt, dekstrose (mais), konserveringsmiddel E262, surhetsregulerende middel E331, antioksidant E301], fløte 13 % [inkl. emulgator E472e, stabilisator (E412, E415)], løk 5 %, smørbar cheddar 4 % [ost, vann, smør, melkeproteiner, smeltesalt (E452, E339), salt], sjampinjong 4 %, paprika 4 %, squash 4 %, purre 3 %, hvetemel, smør, kyllingfond [maltodekstrin, aroma, salt, kylling, krydder], rapsolje, sitronsaft, muskatnøtt, konserveringsmiddel E224. Pakket i beskyttende atmosfære.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 756 kJ/ 181 kcal |
| Fett | 8,40 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,80 g |
| Karbohydrat | 18,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 2,60 g |
| Kostfiber | 0,50 g |
| Protein | 7,90 g |
| Salt | 0,76 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | Ferske kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 3246238 |
| EPD-nummer | 3246238 |
| GTIN | 07035620053535 |
| GTIN2 | 27035620075326 |
| GTIN3 | 47035620094604 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 24.10.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 26 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 14 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















