PEANØTTER SPICY LIME
175 gr
Eldorado Spicy Lime peanøtter er den perfekte snacksen for deg som liker peanøtter og noe godt å kose deg med. Kombinasjonen av sterk chili syrlig lime byr på en spennende og unik smaksopplevelse.
Varenummer: 3183423 | EPD-nummer: 3183423 | GTIN: 07035620044304
Varenummer: 3183423
EPD-nummer: 3183423
GTIN: 07035620044304
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Krydrede peanøtter. Ingredienser: Røstede peanøtter 95 %, kryddermiks [salt, sukker, krydder 0,6 % [chili, cayenne, paprika, koriander], rismel, gjærekstrakt, løkpulver, hvitløkpulver, spriteddikkpulver, limepulver og key lime olje 0,3 %, krydderekstrakt 0,1 % [chili, paprika], syre E330, solsikkeolje. Kan inneholde spor av nøtter. Pakket i beskyttende atmosfære. Opprinnelsesland for peanøtter: Argentina. ADVARSEL: Små barn kan sette nøtter i halsen og bør ikke spise produktet. Nøtter kan fremkalle allergiske reaksjoner hos enkelte mennesker. Allergen-ingredienser: PEANØTTER, NØTTER
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Ja |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Cashewnøtter, Hasselnøtter, Makadamianøtter, Mandel, Paranøtter, Pekannøtter, Pistasjnøtter, Valnøtter)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 526 kJ/ 610 kcal |
| Fett | 50,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,70 g |
| Karbohydrat | 13,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,90 g |
| - Stivelse | 9,40 g |
| Kostfiber | 9,70 g |
| Protein | 21,90 g |
| Salt | 0,98 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Hellas |
| Opphavsland | Hellas |
| Varegruppe | Snackblandinger |
| Varenummer | 3183423 |
| EPD-nummer | 3183423 |
| GTIN | 07035620044304 |
| GTIN2 | 27035620065150 |
| GTIN3 | 47035620081970 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















