PEPPER JACK BURGEROST SKIVET FRIENDSHIP
1.25 kg
Skivet Pepper Jack-ost på 14,2gr. Pepper Jack er en prosessert ost som gjør at med smelter godt og gir en god og kremet tilskudd til burgeren eller toasten. Små biter av jalapenos er tydelig å se i skivene.
Varenummer: 3204872 | EPD-nummer: 3204872 | GTIN: 05704025031197
Varenummer: 3204872
EPD-nummer: 3204872
GTIN: 05704025031197
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: PACKERS BRAND
1808 produkter i databasen
Ingredienser
Ost (60%), vann, smør, skummetmelkpulver, jalapenopepper 6 %, emulgeringssalt E331, melkeprotein, mysepulver (melk), salt, rød pepper, surhetsregulerende middel E270, tilsetningsstoff (solsikkelecitin). Allergen-ingredienser: MELK
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 382 kJ/ 333 kcal |
| Fett | 27,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 17,50 g |
| Karbohydrat | 3,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,50 g |
| Protein | 19,00 g |
| Salt | 3,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Tyskland |
| Opphavsland | Tyskland |
| Varegruppe | Behandlet ost |
| Varenummer | 3204872 |
| EPD-nummer | 3204872 |
| GTIN | 05704025031197 |
| GTIN2 | 15704025031194 |
| GTIN3 | 47035620086388 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 120 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 40 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















