PESTO FERSK
140 gr
Fersk pesto Alla Genovese. Ferdig til bruk
Varenummer: 3388931 | EPD-nummer: 3388931 | GTIN: 07035620062421
Varenummer: 3388931
EPD-nummer: 3388931
GTIN: 07035620062421
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Solsikkeolje, basilikum 28 %, mysepulver, fast ost 4,5 %, potetstivelse, pinjekjerner 1,5 %, salt, aroma, antioksidant E300, hvitløk. Allergen-ingredienser: MYSEPULVER, OST,
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 149 kJ/ 520 kcal |
| Fett | 49,90 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 6,50 g |
| Karbohydrat | 13,90 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 10,30 g |
| Kostfiber | 0,60 g |
| Protein | 3,60 g |
| Salt | 2,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | Ferske kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 3388931 |
| EPD-nummer | 3388931 |
| GTIN | 07035620062421 |
| GTIN2 | 27035620090909 |
| GTIN3 | 47035620112964 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 6 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 45 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 25 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















