PIZZABUNN LANGPANNE
550 gr
Eldorado Pizzabunn er en ferdig utkjevlet pizzabunn som er rullet sammen på et bakepapir. Passer perfekt i en langpanne. Rulles ut og fylles med ditt favorittfyll.
Varenummer: 3362316 | EPD-nummer: 3362316 | GTIN: 07035620063800
Varenummer: 3362316
EPD-nummer: 3362316
GTIN: 07035620063800
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetemel, vann, rapsolje, etylalkohol, salt, hevemiddel (E450, E500), fortykningsmiddel E412, deaktivert gjær, gjær. ||Kan inneholde spor av melk. Allergen-ingredienser: HVETEMEL, MELK
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 269 kJ/ 301 kcal |
| Fett | 6,90 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,60 g |
| Karbohydrat | 49,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,20 g |
| Kostfiber | 1,50 g |
| Protein | 6,90 g |
| Salt | 1,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Ferske kombinasjonsmåltider |
| Varenummer | 3362316 |
| EPD-nummer | 3362316 |
| GTIN | 07035620063800 |
| GTIN2 | 27035620085431 |
| GTIN3 | 47035620112339 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 8 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 37 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 21 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















