POPCORN M/SMØRSMAK AMERICAN DINER
90 gr
Ferdigpoppet popcorn med smørsmak.
Varenummer: 3363645 | EPD-nummer: 3363645 | GTIN: 07035620063664
Varenummer: 3363645
EPD-nummer: 3363645
GTIN: 07035620063664
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Maiskjerner 68 %, solsikkeolje, salt, mysepulver, sukker, aroma, surhetsregulerende middel E270, løk, fløtepulver, mysepermeat (melk), kjernemelkspulver (melk), krydder. Allergen-ingredienser: MELK, FLØTEPULVER
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 077 kJ/ 499 kcal |
| Fett | 30,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 3,20 g |
| Karbohydrat | 44,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,30 g |
| Kostfiber | 11,00 g |
| Protein | 7,70 g |
| Salt | 1,80 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Danmark |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Snackblandinger |
| Varenummer | 3363645 |
| EPD-nummer | 3363645 |
| GTIN | 07035620063664 |
| GTIN2 | 27035620086032 |
| GTIN3 | 47035620111868 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 226 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















