POTETCHIPS SALTE 300G
300 gr
Klassisk sprø potetchips med salt smak
Varenummer: 3367554 | EPD-nummer: 3367554 | GTIN: 07035620065033
Varenummer: 3367554
EPD-nummer: 3367554
GTIN: 07035620065033
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FIRST PRICE
916 produkter i databasen
Ingredienser
Poteter, solsikkeolje, salt. Kan inneholde spor av peanøtter. Allergen-ingredienser: PEANØTTOLJE
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 156 kJ/ 517 kcal |
| Fett | 32,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,60 g |
| Karbohydrat | 51,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,50 g |
| Kostfiber | 5,50 g |
| Protein | 5,20 g |
| Salt | 1,30 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Snackblandinger |
| Varenummer | 3367554 |
| EPD-nummer | 3367554 |
| GTIN | 07035620065033 |
| GTIN2 | 27035620092262 |
| GTIN3 | 47035620108929 |
| Opprettet dato | 27.03.2026 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 150 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















