SALAMI PICCANTE
80 gr
Jacobs Utvalgte Salami Piccante er en herlig grovkvernet salami med havsalt, chili og fenikkelfrø, skåret i løvtynne skiver. Dekk tapasbordet eller server litt luksus til frokost med den beste spekematen fra Italia.
Varenummer: 3166758 | EPD-nummer: 3166758 | GTIN: 07035620013324
Varenummer: 3166758
EPD-nummer: 3166758
GTIN: 07035620013324
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: JACOBS UTVALGTE
606 produkter i databasen
Ingredienser
Svinekjøtt 94 %, havsalt, melkeproteiner, aroma, dekstrose, sukker, krydder, chili, fennikelfrø, antioksidant E301, konserveringsmiddel (E252, E250). Pakket i beskyttende atmosfære. |||||| Allergen-ingredienser: MELKEPROTEINER
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 367 kJ/ 329 kcal |
| Fett | 25,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 10,00 g |
| Karbohydrat | 0,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 26,00 g |
| Salt | 4,20 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 3166758 |
| EPD-nummer | 3166758 |
| GTIN | 07035620013324 |
| GTIN2 | 27035620050248 |
| GTIN3 | 47035620070271 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 90 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 30 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















