SJOKOLADEPÅLEGG DUO
400 gr
Duo sjokopålegg fra First Price.
Varenummer: 3335445 | EPD-nummer: 3335445 | GTIN: 07035620057540
Varenummer: 3335445
EPD-nummer: 3335445
GTIN: 07035620057540
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FIRST PRICE
916 produkter i databasen
Ingredienser
Sukker, vegetabilske oljer (raps, kakaosmør*, solsikke), mysepulver, skummetmelkpulver, fettredusert kakao*, hasselnøtter, hvit sjokolade [sukker, kakaosmør*, skummetmelkpulver, melkefett], melkefett, emulagtor E322/lecitiner, aroma. Kan inneholde spor av andre nøtter, peanøtter og gluten. *Rainforest Alliance sertifisert. Les mer på ra.org. Allergen-ingredienser: MYSEPULVER, SKUMMETMELKPULVER, HASSELNØTTER, MELKEFETT, NØTTER, PEANØTTER, GLUTEN
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Hasselnøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Hasselnøtter |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Havre, Hvete, Rug, Bygg), Nøtter (Cashewnøtter, Makadamianøtter, Mandel, Pekannøtter, Pistasjnøtter, Valnøtter) og Peanøtter
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 363 kJ/ 567 kcal |
| Fett | 36,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 5,90 g |
| - Enumettede fettsyrer | 21,00 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 9,00 g |
| Karbohydrat | 57,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 56,00 g |
| Kostfiber | 0,99 g |
| Protein | 3,60 g |
| Salt | 0,22 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Belgia |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | Smørbare nøttepålegg eller blandingspålegg |
| Varenummer | 3335445 |
| EPD-nummer | 3335445 |
| GTIN | 07035620057540 |
| GTIN2 | 27035620080726 |
| GTIN3 | 47035620102750 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















