SYLTE 1/2 RUND
450 gr
Tradisjonell julesylte
Varenummer: 3232675 | EPD-nummer: 3232675 | GTIN: 02365678600005
Varenummer: 3232675
EPD-nummer: 3232675
GTIN: 02365678600005
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: FOLKETS
522 produkter i databasen
Ingredienser
Svinekjøtt 86 %, vann, svor, konserveringsmiddel E326, salt, glukose (mais), krydder [svart pepper, nellik, ingefær, allehånde], stabilisator (E451, E401, E516, E450), svineprotein, vegetabilsk fiber (potet), antioksidant E301, aroma (vegetabilsk). Opprinnelse svinekjøtt: Norge.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 800 kJ/ 192 kcal |
| Fett | 14,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,80 g |
| Karbohydrat | 0,60 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,40 g |
| - Stivelse | 0,20 g |
| Protein | 16,00 g |
| Salt | 1,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 3232675 |
| EPD-nummer | 3232675 |
| GTIN | 02365678600005 |
| GTIN2 | 97035620016168 |
| GTIN3 | 97035620015550 |
| Opprettet dato | 27.03.2026 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 150 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















