TOMATSAUS PICCADILLY 330G
330 gr
Jacobs Utvalgte tomatsaus er laget av solmodne italienske Piccadilly tomater, og har et balansert og fyldig smaksbilde. Perfekt base for italienske retter som pasta, lasagne eller gryter.
Varenummer: 3442449 | EPD-nummer: 3442449 | GTIN: 07035620060335
Varenummer: 3442449
EPD-nummer: 3442449
GTIN: 07035620060335
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: JACOBS UTVALGTE
606 produkter i databasen
Ingredienser
Piccadillytomat 97 %, extra virgin olivenolje, salt, gulrot, løk, basilikum, selleri, sukker. Allergen-ingredienser: SELLERI
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Ja |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 170 kJ/ 40 kcal |
| Fett | 0,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,10 g |
| Karbohydrat | 6,40 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 5,60 g |
| Kostfiber | 1,20 g |
| Protein | 1,40 g |
| Salt | 0,51 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | |
| Varegruppe | Tilsetningssaus |
| Varenummer | 3442449 |
| EPD-nummer | 3442449 |
| GTIN | 07035620060335 |
| GTIN2 | 27035620082133 |
| GTIN3 | 47035620109476 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 18 grader (C) |
| Temperatur, max. | 25 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 1095 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 50 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















