TORTELLONI RICOTTA&SPINAT
250 gr
Fersk pasta med Ricotta og spinat
Varenummer: 3173242 | EPD-nummer: 3173242 | GTIN: 07035620015625
Varenummer: 3173242
EPD-nummer: 3173242
GTIN: 07035620015625
PRODUSENT: Unil AS
VAREMERKE: ELDORADO
1951 produkter i databasen
Ingredienser
Durumhvete 43 %, spinat 10 %, egg 9,7 %, ricotta 9,2 % [myse, fløte, salt], brødkrumme [hvetemel, gjær, salt], vann, vegetabilsk fiber, solsikkeolje, mysepulver, smør, grana padano (melk, lysozyme fra egg), salt, aroma (melk, hvete), sukker, dehydrert hvitløk, muskatnøtt. Kan inneholde spor av soya og sennep. Pakket i beskyttende atmosfære. Allergen-ingredienser: DURUMHVETE, EGG, MYSE, FLØTE, HVETEMEL, MELK, MYSEPULVER, SMØR, HVETE
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Soya og Sennep
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 165 kJ/ 277 kcal |
| Fett | 7,60 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 2,70 g |
| - Enumettede fettsyrer | 2,30 g |
| hvorav | |
| - Flerumettede fettsyrer | 2,60 g |
| Karbohydrat | 42,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,80 g |
| - Stivelse | 38,20 g |
| Kostfiber | 3,10 g |
| Protein | 8,50 g |
| Salt | 1,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | Lagringsstabile ferdigpoteter, -ris, -pasta eller -fyll |
| Varenummer | 3173242 |
| EPD-nummer | 3173242 |
| GTIN | 07035620015625 |
| GTIN2 | 27035620058442 |
| GTIN3 | 47035620072978 |
| Opprettet dato | 24.10.2025 |
| Oppdatert dato | 27.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 0 grader (C) |
| Temperatur, max. | 4 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 42 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 22 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















