Violife Original Block for Pizza 5x2,5kg
5X2,5 kg
Endelig et flott melkefritt ostealternativ til pizza og italienske retter uten kompromisser! Den har en mild smak og smelter vakkert på pizzaen. Dine gjester som er flexitarianer, veganer og laktoseintolerante vil komme tilbake igjen og igjen! 100% vegansk og også fri for nøtter, soya, gluten og konserveringsmidler
Varenummer: | EPD-nummer: 6538391 | GTIN: 05202390013300
Varenummer:
EPD-nummer: 6538391
GTIN: 05202390013300
PRODUSENT: Unilever FoodSolution
VAREMERKE: Violife
5 produkter i databasen
Ingredienser
| vann, kokosolje (21%), stivelse, modifisert stivelse, havsalt, aromaer, olivenekstrakt, fargestoff: betakaroten, vitamin b12. |
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 260 kJ/ 301 kcal |
| Fett | 29,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 26,00 g |
| Karbohydrat | 11,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 0,00 g |
| Salt | 1,70 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Hellas |
| Opphavsland | Hellas |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | 6538391 |
| GTIN | 05202390013300 |
| GTIN2 | 15202390031257 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 09.08.2023 |
| Oppdatert dato | 08.08.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | 2 grader (C) |
| Temperatur, max. | 8 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | 182 dager |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | 7 dager |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |
Tilberedning
| Ovnsgrilles | Brukes på pizza og gratenger som vanlig ost |

















