Chocolate fantasy-kake 6 x 700 g
Varenummer: 79004 | EPD-nummer: 6868665 | GTIN: 05413476911537
Varenummer: 79004
EPD-nummer: 6868665
GTIN: 05413476911537
INFORMASJONSEIER: Pals AS
PRODUSENT: Vandemoortele
VAREMERKE: Vandemoortele
7 produkter i databasen
Ingredienser
Fløte (melk), vann, mørk sjokolade 16,5 % (kakaomasse, sukker, kakaosmør, emulgator E322 (soya)), sukker, glukosesirup, mel (hvete, maltet hvete), eggeplomme, sjokolade 3 % (kakaomasse, sukker, kakaosmør, naturlig vaniljearoma), skoldet mandelmel 2 %, dekstrose, albumin (egg), krischwasser( 45 %) 0,8 %, invertsukker, søtet kondensert skummetmelk, invertsirup, gelatin (fra storfe), fettredusert kakaopulver 0,3 %, emulgator E322 (soya), skummetmelkpulver, stabilisator E407
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
|
Nøtter
Mandel |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Ja |
| Melk |
|
Ja |
|
Nøtter
Mandel |
|
Ja |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Hasselnøtter, Pistasjnøtter)
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 362 kJ/ 327 kcal |
| Fett | 20,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 11,00 g |
| Karbohydrat | 30,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 25,00 g |
| Protein | 4,40 g |
| Salt | 0,07 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 79004 |
| EPD-nummer | 6868665 |
| GTIN | 05413476911537 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 15.01.2026 |
| Oppdatert dato | 15.01.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -21 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 360 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















