Pasjonsfruktkake 6 x 700 g
Varenummer: 84604 | EPD-nummer: 6868673 | GTIN: 05413476932174
Varenummer: 84604
EPD-nummer: 6868673
GTIN: 05413476932174
INFORMASJONSEIER: Pals AS
PRODUSENT: Vandemoortele
VAREMERKE: Vandemoortele
7 produkter i databasen
Ingredienser
Fløte (melk), vann, sukker, pasjonsfrukt 8,5 %, glykosesirup, mel (hvete, maltet hvete), eggeplomme, albumin (egg), inversirup, gelatin (fra storfe), kokosmasse 0,2 %, farge E160a, geleringsmiddel E440, skummetmelkpulver, surhetsregulerende middel (E509, E331), syre E330, naturlig aroma, stabilisator E407, rødbetejuicekonsentrat
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Ja |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Ja |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Nøtter (Pistasjnøtter, Mandel, Hasselnøtter) og Soya
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 104 kJ/ 264 kcal |
| Fett | 15,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 9,60 g |
| Karbohydrat | 29,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 22,00 g |
| Protein | 3,90 g |
| Salt | 0,07 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | |
| Opphavsland | Belgia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 84604 |
| EPD-nummer | 6868673 |
| GTIN | 05413476932174 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 15.01.2026 |
| Oppdatert dato | 15.01.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | -21 grader (C) |
| Temperatur, max. | -18 grader (C) |
| Holdbarhet, total | 365 dager |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















