Pesto Rosso 130g La Gallinara
Varenummer: | EPD-nummer: | GTIN: 08002382101353
Varenummer:
EPD-nummer:
GTIN: 08002382101353
PRODUSENT: Villa Import AS
VAREMERKE: La gallinara
9 produkter i databasen
Ingredienser
Soltørkede tomater (36%), Genovese basilikum DOP (10%), olivenolje, Grana Padano (melk, løpe, lysozym, salt), pecorino romano (melk, løpe, salt), plantefiber, cashewnøtter, hvitløk, salt, pinjekjerner. syrereguleringsmiddel: sitronsyre.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Produktet kan inneholde spor av: Gluten (Havre, Hvete, Kamut, Rug, Spelt, Bygg), Nøtter (Cashewnøtter, Hasselnøtter, Makadamianøtter, Mandel, Paranøtter, Pekannøtter, Pistasjnøtter, Valnøtter), Egg, Peanøtter og Melk
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 2 300 kJ/ 560 kcal |
| Fett | 55,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 10,00 g |
| Karbohydrat | 7,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 6,00 g |
| Protein | 4,70 g |
| Salt | 2,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 08002382101353 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 15.07.2025 |
| Oppdatert dato | 16.07.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















