EZY Cook noodle 12x700G
Ezy Cook nudler er et praktisk og smakfullt produkt som gir deg en rask og enkel løsning på et deilig måltid. Disse nudlene er laget av høy kvalitet og har en myk, lett tekstur som tilberedes på bare noen minutter. Perfekt for travle hverdager og de er ideelle som base for et variert utvalg av retter.
Varenummer: 970028 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369700287
Varenummer: 970028
EPD-nummer:
GTIN: 97059369700287
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetemel, spiselig palmeolje og salt
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 903 kJ/ 216 kcal |
| Fett | 9,20 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 4,30 g |
| Karbohydrat | 27,80 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 1,30 g |
| Protein | 4,70 g |
| Salt | 0,40 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Singapore |
| Opphavsland | Singapore |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 970028 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369700287 |
| GTIN2 | 18888056604118 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 24.07.2024 |
| Oppdatert dato | 11.12.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















