HAO GAO FLOUR 500GX20 JADE LEAF
Jade Leaf Hao Gao Flour er en spesialblanding utviklet for å lage har gow / hao gao, den klassiske kantonesiske dim sum-retten med krystallklare, elastiske dumpling-deiger. Melet gir en glatt, smidig og lett gjennomsiktig deig som tåler damping uten å sprekke. Produktet brukes også til andre dampede dumplings, wrappers og asiatiske snacks som krever en seig og fleksibel tekstur.
Varenummer: 10785 | EPD-nummer: | GTIN: 97059360107856
Varenummer: 10785
EPD-nummer:
GTIN: 97059360107856
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
Hvetestivelse, tapiokastivelse, rismel.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 450 kJ/ 347 kcal |
| Fett | 0,30 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,10 g |
| Karbohydrat | 82,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,00 g |
| Protein | 1,00 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Thailand |
| Opphavsland | Thailand |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 10785 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059360107856 |
| GTIN2 | 28850321600027 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 11.12.2025 |
| Oppdatert dato | 11.12.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















