Mel 5 Stagioni blu tipo 00 25 kgs
Mel 5 Stagioni Blu Tipo 00 er et førsteklasses italiensk mel laget av nøye utvalgt hvetekorn, malt for å oppnå den fineste teksturen. Dette tipo 00-melet er kjent for sin høye kvalitet og egner seg spesielt godt til autentisk italiensk pizza, pasta og delikate bakverk. Med sin optimale balanse mellom styrke og elastisitet gir melet en smidig deig som er lett å jobbe med, og som gir perfekte resultater hver gang. Den store 25 kg-sekken er ideell for profesjonelle kjøkken, bakerier eller pizzarestauranter, og sikrer nok mel til større produksjon uten å gå på kompromiss med kvaliteten.
Varenummer: 900108 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369001087
Varenummer: 900108
EPD-nummer:
GTIN: 97059369001087
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1776 produkter i databasen
Ingredienser
Hvete
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
|
Gluten
Hvete |
|
Ja |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 442 kJ/ 345 kcal |
| Fett | 1,80 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,50 g |
| Karbohydrat | 66,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,30 g |
| Protein | 12,50 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 900108 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369001087 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 18.11.2024 |
| Oppdatert dato | 13.12.2024 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















