Pommes snacks riflet 5x1,8 kilo Findus
Pommes snacks riflet fra Findus er et smakfullt og sprøtt snacksprodukt laget av kvalitets poteter. Disse riflete poteten gir en ekstra god tekstur og en deilig crunch, perfekt for både store og små. Produktet er forstekt og klar til å bli raskt tilberedt i ovnen eller fritert. Det er et praktisk og velsmakende alternativ for når du ønsker en rask og smakfull potetsnack.
Varenummer: 962331 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369623319
Varenummer: 962331
EPD-nummer:
GTIN: 97059369623319
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
Potet, rapsolje, stabilisator og druesukker.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 560 kJ/ 134 kcal |
| Fett | 3,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,30 g |
| Karbohydrat | 25,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,50 g |
| Protein | 2,20 g |
| Salt | 1,50 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 962331 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369623319 |
| GTIN2 | 07045613100351 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 04.07.2024 |
| Oppdatert dato | 18.12.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















