Søtpotet steakhouse 4x2 kilo Findus
Søtpotet er et produkt i tiden. Har eksistert i mange år i Nord- og Søramerika. Sunt og velsmakende. Høyt fiberinnhold. Næringsrikt produkt, naturlig søtt.
Varenummer: 962337 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369623371
Varenummer: 962337
EPD-nummer:
GTIN: 97059369623371
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
Søtpotet 86%, solsikkeolje, ris- og maislmel, modifisert stivelse (potet), salt, hevemiddel (difosfat, natriumkarbonat), stabilisator (xantan gum), fargestoffer (paprika og gurkumeie)
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 680 kJ/ 163 kcal |
| Fett | 5,70 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,90 g |
| Karbohydrat | 24,00 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 14,00 g |
| Protein | 2,00 g |
| Salt | 0,25 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Norge |
| Opphavsland | Norge |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 962337 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369623371 |
| GTIN2 | 07310500173351 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 27.06.2024 |
| Oppdatert dato | 18.12.2025 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















