Spicy Ventrichina Skivet Maxi pk 250g
Spicy Ventrichina Skivet Maxi er en smakfull og krydret italiensk delikatesse laget av ventrikkekjøtt som er marinert med en perfekt balanse av krydder og urter. Denne varianten er ekstra krydret, og gir en intens og velsmakende opplevelse. for de som liker litt ekstra varme i maten. Kjøttet er tynt skåret og den krydrede smaken gjør den perfekt for enkle og sofistikert måltider.
Varenummer: 800291 | EPD-nummer: | GTIN: 97059368002917
Varenummer: 800291
EPD-nummer:
GTIN: 97059368002917
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 1 544 kJ/ 369 kcal |
| Fett | 30,00 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 10,00 g |
| Karbohydrat | 0,50 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 0,50 g |
| Protein | 25,00 g |
| Salt | 3,90 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Italia |
| Opphavsland | Italia |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 800291 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059368002917 |
| GTIN2 | |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 09.07.2024 |
| Oppdatert dato | 23.03.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















